בניית שגרירות לקבלת החוצנים בוראי האנושות

מטרה חשובה בין מטרותיה של התנועה הראלית היא להכין שגרירות רשמית כדי לקדם בברכה את שובם של יוצרינו. באמצעות שליחם ראל, האלוהים הביעו רצון לפגוש בנו, אך הם יבואו רק אם נוכחותם כאן תהיה רצויה ותתקבל בברכה. ראשית הם מבקשים מאתנו שנבנה שגרירות ראויה לקראת בואם./ ליחצו על קרא עוד....כדי לקרוא מדוע זקוקים החוצנים לשגרירות.

קרא עוד

פאראדיזם- הקמת חברה המותאמת לעתיד

טכנולוגיה יכולה לשחרר את האנושות מהעבדות לכסף ולעבודה. פרדיזם היא מערכת פוליטית שתוביל את האנושות בבטחה, אל עבר השינויים שיולידו גן עדן אמיתי על כדור הארץ. היא מבוססת על טכנולוגיות חדשות, כמו רובוטיקה, הנדסה גנטית וננו-טכנולוגיה. כל הייצור, כלי העבודה, שירותים ומשאבים היכולים להיות יעילים מבלי מעורבות של בני אדם. http://he.paradism.org/index.php

מדיטציה One Min For Peace

מדיטציה חובקת עולם של חברי התנועה הראלית

מפגש חודשי בתל אביב

המפגש הקרוב יום חמישי 24.11.2022 בשעה 20.00 בסטודיו "שדה" טברסקי 2 תל אביב. איך מגיעים ל- "סטודיו שדה" הכניסה לבניין היא מרחוב טברסקי, כניסת שיש לבנה עם דלת זכוכית גדולה. במעלית עולים לקומה 2 והולכים עד סוף המסדרון למקום בו יש המון עציצים. איפה חונים? בגלל שזה אזור תעשייה, בערב המקום די פנוי וניתן למצוא חניה אפורה חינמית ברחובות הסמוכים. תחבורה ציבורית ל"סטודיו השדה": קווי האוטובוס שמגיעים הכי קרוב הם 9, 39 ו-168. במרחק הליכה של כ- 5 דק'. או כל אוטובוס שעובר דרך רחובות המסגר ויגאל אלון (לדוגמה: קו 7, 1, 42 ועוד). רכבות והתחנה המרכזית - " סטודיו שדה" די קרוב לתחנת רכבת ההגנה, השלום והתחנה המרכזית, מכל אחד מהם יש קו שמגיע קרוב ליצחק שדה או לפחות לרחוב המסגר.

קרא עוד