פעילויות של התנועה הרָאֵלִית


בניית שגרירות לקבלת החוצנים בוראי האנושות

מטרה חשובה בין מטרותיה של התנועה הראלית היא להכין שגרירות רשמית כדי לקדם בברכה את שובם של יוצרינו. באמצעות שליחם ראל, האלוהים הביעו רצון לפגוש בנו, אך הם יבואו רק אם נוכחותם כאן תהיה רצויה ותתקבל בברכה. ראשית הם מבקשים מאתנו שנבנה שגרירות ראויה לקראת בואם./ ליחצו על קרא עוד....כדי לקרוא מדוע זקוקים החוצנים לשגרירות.

קרא עוד

פאראדיזם- הקמת חברה המותאמת לעתיד

טכנולוגיה יכולה לשחרר את האנושות מהעבדות לכסף ולעבודה. פרדיזם היא מערכת פוליטית שתוביל את האנושות בבטחה, אל עבר השינויים שיולידו גן עדן אמיתי על כדור הארץ. היא מבוססת על טכנולוגיות חדשות, כמו רובוטיקה, הנדסה גנטית וננו-טכנולוגיה. כל הייצור, כלי העבודה, שירותים ומשאבים היכולים להיות יעילים מבלי מעורבות של בני אדם. http://he.paradism.org/index.php

מדיטציה One Min For Peace

מדיטציה חובקת עולם של חברי התנועה הראלית

מפגשים חודשיים בתל אביב

ביום שלישי הבא יתקיים המפגש החודשי של התנועה. המפגש יתקיים ביום שלישי ה 6 בנובמבר 2018 בשעה 20.30 ב"הסלון" - דיזנגוף סנטר תל אביב, קומה ג בניין B מעל קפה GREG מאחורי קופות קולנוע לב ובצמוד למכון הכושר. המפגש , יכלול הרצאה המיועדת לאורחים ומתענינים חדשים במסר הרָאֵלִי אותה יעביר המדריך הראשי ודובר התנועה בישראל קובי דרורי. ההרצאה תלווה בקטעי וידאו הכוללים עדויות, הסברים מדעיים והוכחות לקיומו של המסר.