מי אנחנו?

מה אם, מתוך אלפי הופעות העב"מים המתרחשות מדי שנה, אדם אחד אכן פגש את מי שמאכלס אותם – את הטייס של אחד מאותם עב"מים? ומה אם אותו אדם קיבל מידע מאותו איש חלל אשר סיפר לו על ההיסטוריה העלומה של החיים על כדור הארץ ועל העתיד הצפוי לנו? ומה אם כל המידע הזה פורסם לפני עשרות שנים ועשרות אלפי אנשים כבר הכירו בו, ביניהם מדענים והיסטוריונים. החיים על פני האדמה אינם תוצאה של אבולוציה מקרית. החיים הנם תוצאה של בריאה בכוונה תחילה, ע"י שימוש בטכניקות של הנדסה גנטית והכרת מבנה ה-DNA, שנעשתה ע"י אנשים, מדענים מפלנטה אחרת אשר בראו את האדם "בצלמם כדמותם". עקבות וסימנים ליצירת מופת זו נמצאים לא רק בתנ"ך אלא גם בטקסטים קדומים של תרבויות שונות. בתנ"ך הם נקראים אלוהים, מלה זו היא צורת הרבים של אלוה, ופירושה בעברית עתיקה (בשפתם) "אלו שבאו מהשמיים". הם השאירו אותנו לשרוד ולהתקדם בעצמנו, אולם הם שמרו על קשר באמצעות שליחיהם הנביאים. החשובים והבולטים שבינהם היו: משה, ישוע, בודהא ומוחמד. נביאים אלו נבחרו מראש ועברו הכנה והכשרה לקראת מילוי תפקידם: הפצת והעברת מסרים, המותאמים כל אחד לתקופתו ולחברה בה הוא חי ופעל, כהכנה לעידן בו אנו מצויים – עידן האפוקליפסה, ביוונית = גילוי (ולא חורבן). היום, הודות לידע המדעי העצום שבידנו, אנו מסוגלים להבין את מקור האנושות ומוצא האדם ואת טבעם של אותם "אלים" שבראו אותנו ואוהבים אותנו כמו את ילדיהם. ב- 13/12/73 חווה עיתונאי צרפתי צעיר בשם קלוד ווריון מפגש עם אחד מאותם אלוהים. הם שינו את שמו ל- ראל, והוטלה עליו המשימה להפיץ את המסר האחרון שלהם ברחבי העולם ולבנות עבורם שגרירות, אליה יוכלו לבוא באופן רשמי, בקרבת ירושלים, בקרב צאצאיהם בני ישראל, שהם תוצאה של זיווג בינם לבין בנות האדם (בראשית פרק ו' פסוק ב'). הם יבואו בלוויית כל הנביאים ויעניקו לנו מהמורשת המדעית שלהם המקדימה את שלנו ביותר מ- 25,000 שנים. האם לא היית רוצה לקרוא ספר כזה? ספר שהוא לחלוטין, לא מהעולם הזה!

קרא עוד

מטרות התנועה הרָאֵלִית

א. ניהול דו-שיח פתוח ואמתי על מנת לידע את בני האדם, בדבר המסרים של האלוהים, ללא ניסיון לשכנע. ב. לבנות את שגרירות האלוהים: האלוהים בקשו מראל להקים עבורם אתר נחיתה שיהווה שגרירות, מקום בו יפגשו את מנהיגי העולם וינחילו לנו מהטכנולוגיה שלהם, המקדימה את שלנו ביותר מעשרים וחמש אלף שנים. שגרירות זו תזכה להכרה בינלאומית ותוכרז כשטח ניטראלי בינלאומי. ג. לזרז את הקמתה של חברה המותאמת לעתיד, והמושתתת על ערכים של אהבה, שלום, חירות, עצמאות, הנאה והגשמה עצמית, ליישם מטבע עולמי אחיד, להקים ממשלה עולמית לא מושחתת, שמטרתה העיקרית היא לרתום את המדע לרשות האנושות, ובאמצעותו נוכל למגר את הרעב, המחלות, הסבל ואולי גם לבטל את הכסף עצמו, ולהגיע לעולם שיפעל באופן מושלם, ויאפשר לבני האדם מימוש עצמי עם המון פנאי והנאה, בדיוק כפי שתוכנן מלכתחילה.

ערכי התנועה הרָאֵלִית

התנועה הראלית מנחילה ומלמדת את הערכים הראלים המהווים בסיס לקדמה עבור האנושות. בין ערכים אלו נציין את: לקיחת אחריות "כל אדם אחראי למעשיו גם אם אינו אלא מציית לפקודות שניתנו לו בכל צורה שהיא. זה שלוחץ על ההדק אחראי באותה מידה, כמו זה שנתן את הפקודה וזאת בכל הנסיבות" (ראל). "גם אם ראל עצמו ואפילו אם האלוהים יצוו עליכם לעשות משהו בניגוד למצפונכם - סרבו לעשות כן" (ראל). אנו התנועה היחידה המבקשת מחבריה שלא לציית למנהיגה, אם הוא דורש או פוקד עליהם לפעול בניגוד למצפונם. כבוד מוחלט לחיים - "גם אם מקור סמכות כלשהו יגרום לנו להאמין שעל ידי הוצאה להורג של אדם אחד ניתן להציל את כלל האנושות, אין לעשות כן. חייו של פרט אחד יקרים יותר מהאנושות כולה. כלל זה אם יקוים, יביא קץ למעשי הטבח, לפשעים נגד האנושות ולשואות למיניהן". (ראל). הכבוד לגופנו - סמים, טבק, וקפאין אסורים בשימוש, שתיית אלכוהול רק בכמויות קטנות ולעולם לא לשוכרה. חומרים אלו הורסים את הגוף ומעוותים את הקוד הגנטי ובכך גורמים נזק אף לדורות הבאים. הכבוד לזולת - הסובלנות אינה מספיקה. סובלנות פירושה לקבל את ההבדלים והשוני בצורה פסיבית. אהבת השונה לעומת זאת, פירושה עידוד האחר להיות שונה מאתנו ולחיות חיים מלאים עם אותם הבדלים, בין אם מדובר בהבדלי דת, גזע, מין, תרבות, העדפות מיניות וכדומה. אילו כל בני האדם היו דומים, העולם היה משעמם ביותר. "ככל שהאחרים שונים ממני, כך הם מעשירים אותי. אנושות עשירה, היא אנושות העשירה בהבדלים." (ראל). אי אלימות - "איומים באלימות יש להעניש באותה מידה כמו שמענישים אלימות, מאחר, ומשתמע מכך שהמאיים מודה בכך שדעתו תנצח ע"י שימוש באלימות" (ראל). שלום עולמי - "יש לפזר את הצבאות הלאומיים ולהקים ממשלה עולמית עם צבא עולמי המורכב מחיילים שיתפקדו כשומרי השלום של הפלנטה. על הממשלות להקצות את תקציבי הביטחון שלהן לטובת המלחמה ברעב" (ראל). החלוקה - "לכל אדם הזכות, במהלך חייו, למזון, קורת גג, מלבושים וחינוך, גם אם אינו עובד. זה שעובד, זכאי למותרות – המניע החיוני לקידום האנושות. המותרות אותן ישיג לעצמו הן ביחס ישר לעבודתו ולתרומתו לחברה ולאנושות" (ראל). הגניוקרטיה - "חישבו לרגע איזו קטגוריה של אנשים אפשרה לאנושות להתקדם, בזה אחר זה שלטו בכם 'פראי האדם' הברוטליים שעלו על האחרים בכוחם, או העשירים שרכושם אפשר להם לגייס לשירותם בעלי כוח, או הפוליטיקאים אשר הוליכו שולל את עמי הארצות הדמוקרטיות. וכמובן, אנשי הצבא שביססו את הצלחתם על ארגון רציונלי של הברוטליות. הקטגוריה היחידה שמעולם לא העליתם לשלטון, דווקא היא זו שהביאה את הקידמה לאנושות – הגאונים. הגניוקרטיה מציבה בשלטון אנשים אינטליגנטים – זה המינימום הדרוש". הגניוקרטיה יכולה להתקבל או להתבטל רק ע"י הצבעה דמוקרטית סלקטיבית. למרות שהאלוהים מציעים לנו לאמץ וליישם את הגניוקרטיה, הם אומרים, שאנו חופשיים ורשאים לחפש שיטה טובה יותר.

קרא עוד