התנועה הראלית הינה ארגון אתאיסטי בינלאומי, המאחד אנשים המעוניינים ליידע את בני האדם על מוצאו האמיתי של המין האנושי ולספר להם על מסר מאוד מיוחד שנשלח על ידי האלוהים. התנועה הינה ארגון בינלאומי ללא מטרות רווח, המונה כ 100,000 חברים ברחבי העולם. אף אדם בתנועה אינו מקבל שכר על עבודתו, גם לא ראל מייסד התנועה. כולם עושים את עבודתם בהתנדבות מלאה ובאהבה רבה. אתר זה הוקם בעזרתם של חברי התנועה הראלית הישראלית.
 
מה אם, מתוך אלפי הופעות העב"מים המתרחשות מדי שנה, אדם אחד אכן פגש את מי שמאכלס אותם – את הטייס של אחד מאותם כלי רכב מעופפים? ומה אם אותו אדם קיבל מידע מאותו איש חלל אשר סיפר לו על ההיסטוריה העלומה של החיים על כדור הארץ ועל העתיד הצפוי לנו?  

 
   
 
להאזנה לראיון באנגלית עם דובר התנועה והמדריך הראשי, קובי דרורי לחצו כאן
לקריאת המאמר: 'ההיפותזה השלישית למוצא האדם', מאת קובי דרורי, לחצו כאן
טלפון דובר התנועה: 0523-233183 / טלפון רכז התנועה בישראל ועוזר המדריך הראשי  דדי ארזי 0546-566548 / דוא"ל : kobidrori@bezeqint.net
זה מה שהמסר אומר: לפני אלפי שנים, מדענים מפלנטה אחרת הגיעו לכדור הארץ ויצרו את כל צורות החיים, כולל בני אדם, אשר נוצרו בדמותם ובצלמם. התייחסות למדענים אלו ולעבודתם ניתן למצוא בכתבים עתיקים של תרבויות רבות. בשל הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שלהם, הם נחשבו לאלים על ידי אבותינו הפרימיטיביים ונקראו 'אלוהים', אשר פירושה בעברית עתיקה, בשפתם, 'אלה שבאו מהשמים'.
למרות שהמילה אלוהים הינה מילת רבים, במהלך הזמן היא תורגמה בטעות למילת יחיד 'God' מילה המופיעה בספרי התנך של היום.

אנשים אלו אשר באו מהשמים, (האלוהים,) לימדו את האנושות במהלך הדורות באמצעות שליחים שונים (הנקראים גם נביאים) איתם הם יצרו קשר. כל שליח קיבל מסר המותאם לרמת ההבנה של בני התקופה, כאשר המטרה העיקרית היתה להחדיר בהדרגה עקרונות בסיסיים של אי אלימות וכבוד הדדי. ברגע שהאנושות הגיעה לרמה מספקת של הבנה מדעית, האלוהים החליטו להיראות יותר באמצעות הופעות עבמים, ולהעביר לנו את המסר האחרון שלהם. ראל קיבל שתי משימות: להפיץ את המסר האחרון בכל העולם ולבנות שגרירות לקבלת פניהם של בוראינו האלוהים. 

'תיאורית התכנון התבוני' האתאיסטית, מציעה מענה הגיוני לוויכוח העתיק בין מאמיני האל העל-טבעי והאבולוציוניסטים. היא תואמת לא רק עם התגליות המדעיות הנוכחיות אלא גם עם הכתבים העתיקים של כל התרבויות.
אך אל תסתמכו רק על הנאמר כאן. קראו את הספר האמת על האלוהים וחקרו את הנושא בעצמכם.
אנו מבטיחים לכם שלאחר מכן לא תסתכלו עוד על העולם באותו אופן